Liliana SKIBIŃSKA - SZŁAPKA


Jestem  dziennikarką telewizyjną i radiową, a także pianistką. Kilkunastoletnie doświadczenie medialne i zawodowa wrażliwość na brzmienie sprawiają, że wiem, jak pracować z mikrofonem. Mówią, że mam kojący głos, ale potrafię go świetnie zdynamizować, gdy trzeba. Używam go nie tylko podczas eventów, ale także jako lektor. Uwielbiam prowadzić koncerty, gale, spotkania autorskie, ale też wydarzenia o charakterze oficjalnym. Publiczność ceni mnie za umiejętność słuchania i responsywne prowadzenie eventów. Bez problemu zachęcę uczestników danego wydarzenia do wspólnego działania. Swoim doświadczeniem dzielę się z organizatorami, podczas tworzenia scenariuszy. Potrafię działać elastycznie i pod presją czasu i z pewnością dodam otuchy każdemu, kto przed wyjściem na scenę ma tremę. 

KONFERANSJERKA - GALE

Estrada, scena, światła, publiczność i to "coś", co czyni  te spotkania wyjątkowymi.  Nastrój zazwyczaj dostojny, ale zawsze można dorzucić szczyptę "ciepłych słów", co akurat bardzo lubię;) Chwycić publiczność za serce, to jest to!

KONFERANSJERKA - spotkania autorskie

To niesamowite móc odkrywać drugiego człowieka w rozmowie. Potrzeba do tego jedynie dobrych pytań i umiejętności słuchania. Słowa podziękowania za ciekawą rozmowę, to najlepszy prezent, jaki zawsze dostaję po takim wydarzeniu. 

KONFERANSJERKA - ...ale czasem lektor

Praca z własnym głosem, to dopiero ciekawa przygoda! Artykulacja, dynamika, tempo, a przede wszystkim interpretacja, która sprawia, że odbiorca nie tylko słyszy, ale i widzi ;) Teksty reklam, bajki, fragmenty książek, komunikaty... wszystko można nagrać! Uwielbiam!

KONFERANSJERKA - eventy

Tego typu wydarzenia dają największy fun! Dają też pole do bycia elastycznym. Wszak każda impreza jest inna! Nic nie daje takich endorfin, jak prowadzenie wydarzeń sportowych, nic nie daje też takiej satysfakcji, jak kontakt z uczestnikami różnych eventów. Uwielbiam tę wymianę energii i wspólne działanie!

FacebookYouTube