Szczepan Szłapka

 

 

Jestem konferansjerem, spikerem i specjalistą ds. wystąpień publicznych. Dobre praktyki w pracy z mikrofonem oraz podczas wystąpień publicznych zdobywałem w trakcie pracy na antenach telewizyjnych oraz podczas eventów, których prowadzenie powierzano mi... już od liceum. Z wielką pasją i pokorą pomagam tworzyć niezapomniany charakter wydarzeń - od kameralnych i lokalnych, przez sportowe o zróżnicowanej skali, po ekskluzywne i masowe. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu swobodnie odnajduję się w klimacie każdego wydarzenia, minimalizuję potencjalny stres organizatorów i prelegentów oraz sprawiam, że każdy uczestnik eventu czuje się komfortowo :)

KONFERANSJER - GALE

Gala to szczególe wydarzenie. Tu liczy się profesjonalizm, kontakt z publicznością i wielka uwaga poświęcona scenariuszowi. Niby poważne wydarzenie, ale nie każdy potrafi zdjąć ciężar z barków organizatora i uczestników oraz dorzucić trochę kontrolowanego luzu ;) A taką formę prowadzenia lubię i szanuję najbardziej!

SPIKER NA ZAWODY

Adrenalina, endorfiny, stres, radość, smutek - lista emocji pojawiających się podczas zawodów sportowych jest nieskończenie długa! Ale najważniejsze to wywołać te najlepsze - zaangażować kibiców i zmotywować uczestników, którzy bardzo często podczas startów mają w sobie cały wachlarz sprzecznych przeżyć. Szybkie tempo, zmiany niczym w "live show" i skupienie do ostatniej sekundy imprezy, a póżniej niezapomniana atmosfera finiszu - to wyzwanie, które daje mi największą satysfakcję! 

PROWADZĄCY EVENT

Nie ma dwóch identycznych imprez, nie ma dwóch identycznych scenariuszy! Każdy event to istny obraz w kalejdoskopie. Często wymyka się w niezaplanowanym kierunku i - jak byka - trzeba go chwycić za rogi. Stres, który przeżywają organizatorzy jest ogromny, ale nie martwcie się - niejedno przerobiłem, niejeden event uratowałem ;) Wszystkim nam zależy na tym samym - by uczestnicy eventu wracali do domu uśmiechnięci od ucha do ucha. Więc damy radę!

PREZENTER, DZIENNIKARZ

Wiele lat spędziłem przed kamerą jako reporter i prezenter. Tworzyłem telewizyjne newsy, magazyny, reportaże i relacje, a także poprowadziłem setki relacji i programów live. Od wielu lat też sam zajmuję się kompleksowo produkcją video.  Znam więc doskonale wyzwania obu stron. Potrzebujesz doświadczonego prezentera? Nie ma problemu! Zrobię dla Ciebie rolkę, reelsa, spot, poprowadzę wywiad, nagramy wspólnie dłuższy materiał i zrobimy świetny program "na żywo". Wiem, jak wytresować kamerę i odstresować każdego, kto ma przed nią wystąpić :)


REŻYSER SCENY

Żeby event wypalił, musi mieć solidny backstage! Zgrana ekipa, która świetnie zna scenariusz, jest elastyczna, w błyskawicznym tempie "gasi pożary" to dla organizatora rzecz nie do przecenienia. Ponieważ bardzo dobrze znam eventy - od każdej strony - wiem, jakie wiążą się z nimi wyzwania. I wiem, co daje największy komfort pracy po obu stronach. Potrafię zarządzać ruchem na scenie i wiem, co "w uchu" powinni od reżysera usłyszeć prowadzący oraz ekipa wykonawcza. Cenię rzetelność, kreatywność oraz pełen profesjonalizm i chłodną głowę, więc spokojnie możesz posadzić mnie za sterami swojego eventu!

SZKOLENIA Z WYSTĄPIEŃ

Chcesz dobrze wypaść, ale nie wiesz od czego zacząć? Zajmę się tym! Sztuką jest nie tylko mieć wiedzę, ale umiejętnie
i zrozumiale ją przekazać. Będziesz zaskoczony/-a ile można się nauczyć. Gwarantuję! Uczę występów przed kamerą, mówienia przez mikrofon i przemówień publicznych. Nie przekazuję teorii - pokazuję natomiast, jak w praktyce ugryźć każde wystąpienie publiczne, jednocześnie nie dając zjeść się nerwom!


FacebookYouTube